750w.jpg
FUJIFILM-X-T3-REVIEW-CAMERA-lr-4.jpg

2 Fujifilm XT-3 - Už nejaký čas sú mojimi najväčšími pomocníkmi dva fotoaparáty Fujifilm XT-3, ktoré považujem za najlepšie digitálne bezzrkadlovky na fotenie svadieb a portrétov.

26.1 Mpix rozlíšenie dovolí spraviť aj väčšie výrezy ak je treba a čip samotný má obrovský dynamický rozsah a vysokú citlivosť ISO.

Fujifilm XT-3 je malý rozmermi ale veľký vecami, ktoré dokáže.

Nissin i40 Flash - Aj keď blesk používam len keď je to naozaj nevyhnutné, nesmie v mojej brašni chýbať Nissin i40, ktorý dopĺňa jeden Yongnuo YN560 IV. Tieto blesky využívam na osvetlenie priestorov svadobnej hostiny.

FUJIFILM-X-T3-REVIEW-CAMERA-lr-12.jpg
FUJIFILM-X-T3-REVIEW-CAMERA-lr-14.jpg

23mm 1.4 - Obrazová kvalita samotnej fotografie samozrejme závisí od použitého objektívu. Nový 23mm f1,4 R je unikátny objektív svetelnosťou, ale zároveň bezproblémovou kresbou i pri odclonení a bezprecedentnou kresbou až do extrémnych rohov pri vyšších clonách.

56mm 1.2 -  Svetelný portréťák, úplne skvelé a univerzálne sklo. Z mojich objektívov je práve tento asi najčastejšie v akcii. Výborná svetelnosť, príjemný bokeh, rýchle ostrenie. Výstup je ostrý aj pri najnižších clonách. Využívam ho na portréty, momentky a taktiež na makro.

FUJIFILM-X-T3-REVIEW-CAMERA-lr-16.jpg
FUJIFILM-X-T3-REVIEW-CAMERA-lr-10.jpg